پنکه مه ساز هوکام

پنکه های مه ساز یا میست فن با قابلیت اسپری آب سبب خنک کردن و مرطوب کردن محیط می‌شوند. این پنکه‌ها مناسب کلیه فضاهای باز، مساجد، حسینیه‌ها، سالن‌های پذیرایی، باغ، رستوران ، کافی شاپ ، سالن‌های ورزشی، ویلا، باغچه و حیاط، کنار استخر، آلاچیق، گلخانه، سالن و تالار، کارگاه و سوله‌های تولیدی و ... ایده‌آل است.
عملکرد پنکه مه ساز هوکام
پنکه های مه ساز با اندازه‌های مختلف و در مدل‌های ایستاده و دیواری با حجم‌های مختلف آب و در قدرت‌های مختلف موجود می¬‌باشند. پنکه مه پاش هوکام قابلیت تنظیم سرعت و قدرت از راه دور به کمک کنترل را دارد و با ایجاد مه یا همان قطرات بسیار ریز آب و تبخیر شدن آن با تماس با سطوح باعث ایجاد هوای خنک در محیط اطراف خود خواهند شد. احساسی که پنکه مه ساز ایجاد می‌کند، مشابه همان احساسی است که در صبحی با هوای مه آلود، خنکی را روی پوست خود احساس می‌کنید. رطوبتی که پنکه مه ساز ایجاد می‌کند بسیار ریز بوده و به سرعت در هوا تبخیر می‌شود و فقط افرادی که در فواصل خیلی نزدیک به دستگاه هستند رطوبت را احساس خواهند کرد.
خرید و نصب دستگاه پنکه مه ساز هوکام یعنی:
1-خنک کنندگی:
برای خنک کردن کافی شاپ‌ها و رستوران‌های فضای باز، زمین‌های بازی، سالن‌های ورزشی، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی، ایستگاه‌های قطار، کلاً فضاهای انتظار، هتل‌ها،محل کار، اسکله‌ها ، باغ وحش و ...
2-ازبین بردن گرد و خاک:
پنکه‌های مه پاش و رطوبت زا گرد و خاک هوای محیط را از بین می‌برد و در محل‌هایی مانند بازیافت زباله، انبارها، مزارع، معادن برای کنترل آلودگی و از بین بردن بو به کار برده می‌شود.
3- افزایش رطوبت:
مناسب برای استفاده در کارخانه‌های نخ ریسی، انبار پنبه، پارک‌ها، گلخانه‌ها، اتاق‌های تست، کارخانه‌های تولید آرد و ...
4- کاربردهای کشاورزی:
برای ایجاد و کنترل رطوبت مناسب و مورد نیاز در مرغداری‌ها، سالن‌های تولید قارچ، محیط‌های سوارکاری، محل نگهداری پرنده‌ها و حیوانات و کلیه صنایع وابسته به کشاورزی و دامداری می‌باشد.
5- ایجاد جلوه‌های ویژه با مه:
باغ‌ها، پارک‌ها، باغ وحش، مراکز خرید، نمایشگاه‌ها، سالن‌های نمایش و سینماها، پارک‌های آبی، آب نماها می‌توانند برای ایجاد افکت‌های خلاقانه با مه از پنکه‌های مه ساز و مه پاش استفاده کنند.

مزایای پنکه مه ساز هوکام
شرکت هوکام با طراحی جدید دستگاه مه پاش گامی جدید جهت رفاه مشتریان خود انجام داده است. این دستگاه دارای مزیت‌های مهم زیر است که سبب می‌شود این محصول یک خرید جذاب برای مشتری محسوب گردد.
• خنک کردن فضا
• کنترل سرعت و قدرت دستگاه از راه دور
• قابل طراحی برای فضای داخل و خارج از ساختمان
• قابلیت طراحی بصورت کوچک، خانگی و صنعتی
• قابلیت ساخت بصورت دیواری و ایستاده
• قیمت مناسب
• ظاهر زیبا
• مصرف برق شهری